Bezpieczeństwo, komfort i wygoda dla Wszystkich Naszych Klientów oraz Państwa zadowolenie ze świadczonych przez naszą firmę usług.

Jesteśmy młodym i dynamicznym przedsiębiorstwem mającym swoją siedzibę w Reszlu na Warmii i Mazurach. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym osób i rzeczy z Polski do Krajów UE takich jak Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy i z powrotem do Polski.

W swojej działalności stawiamy na nowoczesną flotę busów marki Mercedes-Benz, które gwarantują najnowsze rozwiązania techniczne z zakresu bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Nasze przewozy osób i rzeczy do Holandii, Belgii czy Niemiec prowadzimy z rejonu województwa warmińsko-mazurskiego jadąc kolejno przez województwa kujawsko-pomorskie, wielkopolskie i lubuskie. Nasi klienci to nie tylko mieszkańcy Warmii i Mazur ale też osoby zamieszkujące miejscowości które mijamy zmierzając do celu.

Jeżeli potrzebujecie Państwo dojechać komfortowo i bezpiecznie na czas tam gdzie zaplanowaliście (usługa od drzwi do drzwi) to busy naszej firmy prowadzone przez profesionalnych i doświadczonych kierowców z długoletnim stażem spełnią państwa oczekiwania.

Klienci polecają nasze przewozy swoim znajomym i przyjaciołom.